• Nagrobki granitowe

    Szeroki wybór nagrobków z granitu

  • Rzeźba sakralna

    Rzeźba sakralna

  • Stoły, ławy, blaty

    Stoły, ławy, blaty z granitu

Kamieniarstwo budowlane

Kamieniarstwo budowlane
Kamieniarstwo budowlane
 

W ramach usług kamieniarstwa budowlanego oferujemy Państwu pełną gamę prac związanych z wykończeniem wnętrz i otoczenia budynków z wykorzystaniem naturalnych kamieni.

Do najpopularniejszych elementów z kamienia stosowanych we wnętrzach należą posadzki i okładziny elewacji.

Użycie granitu czy marmuru podnosi zarówno estetykę pomieszczeń oraz ułatwia utrzymanie w czystości posadzek w ciągach komunikacyjnych o dużym natężeniu ruchu. Dlatego też kamień naturalny jest często wykorzystywany na posadzki w holach budynków instytucji, urzędów czy firm, a także do wyłożenia schodów.

Właśnie łatwość utrzymania higieny i odporność na uszkodzenia mechaniczne sprawia, że granit jest także wykorzystywany jako materiał na blaty kuchenne, ławy i stoły.

Zastosowanie marmuru w budownictwie znajdą Państwo w prezentowanej przez nas ofercie parapetów (tu również jako alternatywa dla naturalnego marmuru – parapety z konglomeratu marmurowego) oraz obudów kominkowych.

Do wyłożenia nawierzchni w otoczeniu domu czy siedziby firmy polecamy kostkę granitową, która dostępna jest w różnych wymiarach i urozmaiconej kolorystyce. Już od dawna kostka granitowa stosowana jest w miejscach wymagających podwyższonej estetyki, o wysokim znaczeniu prestiżowym.

Zapraszamy do skorzystania z oferty kamieniarstwa budowlanego zakładu kamieniarskiego PPHU Marek Mazurek: